Sypialnia Bellevue

Komoda Bellevue
Dostawa 14 dni
Sypialnia Bellevue

Komoda Bellevue

Forte
BLQK351L-N09
1 349,00 zł
Szer: 160,5 cm | Wys: 107,3 cm | Gł: 43,4 cm
Szafa ubraniowa Bellevue
Dostawa 14 dni
Sypialnia Bellevue

Szafa przesuwna Bellevue 270

Forte
BLQS128E1-N09
2 399,00 zł
Szer: 269,9 cm | Wys: 209,7 cm | Gł: 61,2 cm
Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Nowoczesna i elegancka kolekcja mebli do sypialni Bellevue od Forte

Kolekcja Bellevue to nowoczesna i elegancka linia mebli do sypialni, stworzona przez renomowanego producenta Forte. Wykorzystanie ciemnych dekorów dębu szlachetnego i dębu czarnego nadaje wnętrzu charakteru i luksusowego klimatu. Kolekcja wyróżnia się nietypową konstrukcją łóżka i szafek nocnych oraz pionowym oświetleniem zamontowanym w wezgłowiu. Dodatkowo, elementy tapicerowane na wezgłowiu łóżka i ławeczce wykonane z czarnej ekoskóry dodają prestiżu kolekcji. Całość subtelnie podkreślają proste, szerokie uchwyty w kolorze czarnym.

Praktyczne i nastrojowe meble w sypialni

Kolekcja Bellevue doskonale łączy praktyczność z nastrojowością i elegancją. Połączono w niej dwa odcienie brązu - Dąb Szlachetny i Dąb Czarny - które harmonijnie się dopełniają, dodając wnętrzom wyjątkowego charakteru i tworząc unikalny nastrój w całym domu. Kolekcja Bellevue ma tak charakterystyczny styl, że sama narzuca konkretną stylistykę pomieszczeniom, stając się ich ozdobą. Warto także podkreślić praktyczność mebli, które pełnią kilka funkcji jednocześnie - łoże zostało połączone ze stolikami nocnymi, a komoda z regałem na książki.

Wyróżniające się cechy kolekcji mebli Bellevue od Forte

Kolekcja sypialnianych mebli Bellevue zachwyca swoją elegancją i nietuzinkowym designem. Nastrojowe oświetlenie zamontowane u wezgłowia łóżka, tapicerowane siedzisko oraz subtelna gra kontrastów tworzą niezwykle eleganckie wnętrze. Kolekcja narzuca nam aranżacyjne decyzje, tworząc pomieszczenie o wyjątkowym klimacie i stając się charakterystycznym elementem naszego domu. Szczególną uwagę zwraca również niecodzienny projekt poszczególnych mebli - komody połączone z półką na książki oraz niebanalne stoliki nocne.

Nowoczesna i elegancka kolekcja mebli do sypialni Bellevue od producenta Forte doskonale łączy praktyczność z nastrojowością i elegancją. Połączenie ciemnych dekorów dębu szlachetnego i dębu czarnego nadaje wnętrzu charakteru i luksusowego klimatu. Nietypowa konstrukcja łóżka i szafek nocnych oraz pionowe oświetlenie zamontowane w wezgłowiu przyciągają uwagę. Elementy tapicerowane na wezgłowiu łóżka i ławeczce wykonane z czarnej ekoskóry dodają kolekcji prestiżu. Całość subtelnie podkreślają proste, szerokie uchwyty w kolorze czarnym. Kolekcja Bellevue wyróżnia się połączeniem dwóch odcieni brązu - Dąb Szlachetny i Dąb Czarny - tworząc unikalny nastrój w całym domu. Meble z tej kolekcji nie tylko prezentują się niezwykle elegancko, ale również są praktyczne. Łóżko zostało połączone ze stolikami nocnymi, a komoda z regałem na książki, umożliwiając wykorzystanie miejsca w sposób efektywny. Nastrojowe oświetlenie u wezgłowia łóżka, tapicerowane siedzisko oraz subtelna gra kontrastów dodają kolekcji wyjątkowej elegancji. Kolekcja Bellevue tworzy wnętrza o wyjątkowym klimacie, stając się wyróżnikiem naszego domu. Niebanalny design mebli, takich jak komody połączone z półką na książki oraz nietuzinkowe stoliki nocne, przyciągają uwagę i dodają kolekcji charakteru.

Filtruj według

Cena
Producenci
Czas realizacji:
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania